Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн

Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн

19:38,
14 Червня 2021
2723

Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн

19:38,
14 Червня 2021
2723
Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн
Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн
Автори:
Мем вважається одним із найвідоміших в інтернеті – а тепер він став ще й найдорожчим.

Знаменитий мем Doge продали як NFT за рекордні $4 млн, повідомляє NBC.

Мем являє собою зображення собаки породи сіба-іну, він вважається одним із найвідоміших в інтернеті – а тепер ще й найдорожчим.

За даними аукціонного сайту Zora, користувач @pleasrdao розмістив переможну ставку в 1696,9 ефіри, що складає близько $4 млн. Мем виставив на аукціон господар пса з мема на прізвисько Кабосу. Аукціон тривав три дні.

NFT (невзаємозамінний токен) – це вид криптографічних токенов, кожен екземпляр яких унікальний. Токен являє собою своєрідний сертифікат унікальності цифрового об'єкта і найчастіше застосовується як підтвердження володінням цифровим мистецтвом, наприклад картиною, фотографією, відео, GIF-анімацією та іншим об'єктам діджитал-арту. Цифрові активи зберігаються в блокчейні.

Раніше піксельну картинку зі серії CryptoPunk продали як NFT на аукціоні Sotheby's за $11,8 млн.

Популярність NFT зросла у лютому та березні 2021 року. Засновник Twitter продав свій перший допис у соцмережі за $2,9 млн. Time виставив на аукціон три обкладинки із найважливішими запитаннями за всю історію журналу. Forbes продав свою обкладинку у вигляді NFT за $333 тис.

Продають NFT і в Україні. Наприклад, «Телебачення Торонто» продало електронну версію мему «Жуй сраку!» у вигляді NFT за $2500. Міністр юстиції України Денис Малюська виставив на онлайн-аукціон свою роботу – фотоколаж «the sea is temporarily unavailable». Реперка alyona alyona продала свій трек Galas у форматі NFT за рекордну для українського репу суму — $7,7 тисячі. Ще на одному із NFT-аукціонів як лот розмістили відео за участі народного депутата України, представника проросійської партії «ОПЗЖ» Іллі Киви.

Як NFT також продають нерухомість – першим лотом стала київська квартира керівника TechCrunch.

Загалом продажі NFT-токенів перевищили $2 млрд в першому кварталі 2021-го.

Але вже наприкіці травня рівень продажів NFT за місяць впав на 90%.

Фото: insider.com

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду