Київську квартиру керівника TechCrunch продадуть на аукціоні як NFT-токен

Київську квартиру керівника TechCrunch продадуть на аукціоні як NFT-токен

11:24,
27 Травня 2021
1766

Київську квартиру керівника TechCrunch продадуть на аукціоні як NFT-токен

11:24,
27 Травня 2021
1766
Київську квартиру керівника TechCrunch продадуть на аукціоні як NFT-токен
Київську квартиру керівника TechCrunch продадуть на аукціоні як NFT-токен
Автори:
Аукціон триватиме 24 години, стартова ціна лота складе $20 тисяч.

Київську квартиру керівника сайту про IT-компанії TechCrunch Майкла Аррінгтона продадуть на аукціоні як NFT-токен. Про це пише AIN.ua.

Аррінгтон придбав нерухомість у столиці України у 2017 році. Сума угоди становила близько 212,5 ETH – $60 тисяч за курсом на кінець вересня 2017. Це була перша в Україні операція з купівлі нерухомості за криптовалюту. Платформою для угоди стала платформа торгівлі нерухомістю Propy. Саме на ній тепер відбудеться аукціон з продажу квартири як NFT-токена. Як повідомляє видання «Код Дурова», це перший продаж нерухомості у подібний спосіб.

NFT включатиме в себе доступ до документів про передачу права власності, цифрову картину відомого київського художника Chizz.xr і фотографії квартири. Аукціон розпочнеться 7 червня і триватиме 24 години, стартова ціна лота складе $20 тисяч.

Зараз квартира в Києві належить юридичній особі зі США. Аррінгтон вже підписав юридичні документи, щоб передати право власності майбутньому покупцеві. Після закінчення аукціону новий власник NFT стає власником юридичної особи і, отже, самої нерухомості. Цей процес буде повторюватися кожен раз, коли NFT, прикріплений до власності, буде перепродаватися.

NFT (невзаємозамінний токен) – це вид криптографічних токенов, кожен екземпляр яких унікальний. Токен являє собою своєрідний сертифікат унікальності цифрового об'єкта і найчастіше застосовується як підтвердження володінням цифровим мистецтвом, наприклад картиною, фотографією, відео, GIF-анімацією та іншим об'єктам діджитал-арту. Цифрові активи зберігаються в блокчейні.

Засновник Twitter продав свій перший допис у соцмережі за $2,9 млн. Time виставив на аукціон три обкладинки із найважливішими запитаннями за всю історію журналу. Forbes продав свою обкладинку у вигляді NFT за $333 тис.

Письменниця та художниця Джулія Моррісон вирішила продати приватні повідомлення зі свого інстаграму, які їй писав актор Армі Хаммер.

Продають NFT і в Україні. Наприклад, «Телебачення Торонто» продало електронну версію мему «Жуй сраку!» у вигляді NFT за $2500. Міністр юстиції України Денис Малюська виставив на онлайн-аукціон свою роботу – фотоколаж «the sea is temporarily unavailable».

Ще на одному із NFT-аукціонів як лот розмістили відео за участі народного депутата України, представника проросійської партії «ОПЗЖ» Іллі Киви.

Загалом продажі NFT-токенів перевищили $2 млрд в першому кварталі 2021-го.

Чому люди платять мільйони за запис у блокчейні – читайте тут.

Фото: ain.ua

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду