Компанія «Нова пошта» навчатиме своїх працівників інформаційної грамотності
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Компанія «Нова пошта» навчатиме своїх працівників інформаційної грамотності
«Нова пошта» розпочинає курс з інформаційної гігієни для своїх працівників. Завдання курсу — навчити співробітників компанії аналізувати інформацію, визначати джерела, яким можна довіряти, розпізнавати фейки тощо. Проводити тренінги для працівників «Нової пошти» буде засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» Оксана Мороз. Про це компанія повідомила пресрелізом.
Наразі відомо, що курс проходитимуть всі працівники незалежно від посади. «У Новій пошті працює понад 42 тисячі співробітників разом з працівниками партнерів-франчайзі. Ми хочемо, щоб кожен з них володів базовими знаннями про інформаційну гігієну, вмів відрізняти джерела інформації, яким варто довіряти і яким ні, у соціальних мережах знав про пастки, які можуть призвести до витоку персональних даних», — зазначають у компанії.
Навчальний курс для співробітників складатиметься із двох частин: теоретичної та практичної. За допомогою лекцій співробітники «Нової пошти» мають дізнатися, як безпечно читати новини, користуватися соцмережами і при цьому не вестися на фейки.
«Онлайн-лекція проводитиметься на основі актуальних досліджень та конкретних кейсів з медіа, Facebook та Viber. Після теоретичної частини учасники навчання зможуть закріпити свої знання на практиці за допомогою різноманітних тестів», — додають у компанії.
Також повідомляється, що компанія планує запустити подібний курс і для клієнтів.
Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що 53% співробітників компаній не дотримуються інформаційної гігієни. Такі дані ініціативи «Як не стати овочем», яка з січня по червень 2020 року досліджувала поведінку працівників 20 великих українських компаній у Facebook. Найбільше порушників серед співробітників АТБ (74%), Нової пошти, Приватбанку та Фармак (по 64%). Найменше порушників у Ельдорадо (32%), ДТЕК (36%) та Дарниці (38%), які також менше за інших поширюють матеріалів із сайтів-сміттярок.
Фото: Нова пошта