Кінець пандемії прогнозують на початок 2022 року — ВООЗ

Кінець пандемії прогнозують на початок 2022 року — ВООЗ

15:50,
5 Березня 2021
2279

Кінець пандемії прогнозують на початок 2022 року — ВООЗ

15:50,
5 Березня 2021
2279
Кінець пандемії прогнозують на початок 2022 року — ВООЗ
Кінець пандемії прогнозують на початок 2022 року — ВООЗ
Автори:
Однак наразі, на думку фахівців, розслаблятися не варто.

За прогнозами ВООЗ, пандемія коронавірусу може закінчитися до початку 2022 року, однак повністю побороти вірус до цього часу — не вийде. Однак у ВООЗ вважають, що за рік про вірус буде відомо значно більше, тому вести боротьбу з ним буде значно легше. Про це керівник регіонального європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханс Клюге заявив інтерв'ю Welt, пише Hromadske.

На його думку, у 2022 році люди зможуть обходитися без різних обмежувальних засобів, однак наразі мешканцям Європи розслаблятися рано, адже вірус мутує, поширюються нові штами. Зокрема, йдеться про «британський» штам, який також зафіксували в Україні.

На думку ВООЗ, найдієвішим методом боротьби з коронавірусом є вакцинація. Нагадаємо, кампанії вакцинації розпочалася 24 лютого. Першим щепився лікар-реаніматолог із Черкас — Євген Горенко. Від початку кампанії з вакцинації, в Україні щеплення отримали 12 481 людей.

23 лютого у МОЗ повідомили, в Україні зареєстрували два препарати імунобіологічних для профілактики COVID-19 — британо-шведський препарат, розроблений Оксфордським університетом та компанією AstraZeneca (виробляється в Індії під назвою Covishield), та препарат американської компанії Pfizer-BioNTech. 

Від COVID-19 індійською вакциною CovieSheld щепилися очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов та президент України Володимир Зеленський.

Як вже писав MediaSapiens, записатися на вакцинацію від COVID-19 можна за допомогою додатку «Дія» та через спеціальний сайт МОЗ. За один день — 1 березня, на вакцинацію від коронавірусу через портал «Дія», контакт-центр МОЗ, а також портал «Вакцинація від COVID-19» записалися понад 45 тисяч українців. Також відомо, що до кінця травня 2021 року Україні передадуть понад 1,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca/Oxford. 

На тлі поширення інформації про невідповідну якість вакцини CovieShield, у посольстві Великої Британії заявили, що вакцина CovieShield, яку закупила Україна, виготовляється на потужностях компанії AstraZeneca в Індії та є повністю ідентичною до іншої вакцини — Oxford/AstraZeneca.

Також повідомлялося, що про наявність побічних реакції внаслідок вакцинації проти коронавірусу в Україні повідомили 126 осіб. Одну людину внаслідок вакцинації госпіталізували на одну добу. 

Фото: Flickr.com

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Щоб додавати коментарі потрібно Авторизуватись.
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду