Працівники іспанської RTVV протестують проти масових звільнень

00:00,
12 Жовтня 2012
311

Працівники іспанської RTVV протестують проти масових звільнень

00:00,
12 Жовтня 2012
311
Працівники іспанської RTVV протестують проти масових звільнень
Співробітники суспільного мовника Radio Television Valenciana влаштували страйк під час національного свята регіону Валенсія аби висловити свою невдоволеність діями свого керівництва та комітету зайнятості.   

Ще у липні 2012 року керівництво корпорації оголосило про звільнення значної кількості працівників суспільного мовника RTVV вже починаючи з осені.

Ініціатором звільнення виступив комітет зайнятості, що діє у складі корпорації. Він акцентував на необхідності таких змін для економії бюджету мовника та забезпечення його подальшого функціонування.

З самого початку зміни були сприйняті редакцією дуже негативно. Адже у плани входило позбавлення роботи від 1295 до 1695 осіб. Але якщо раніше плани щодо звільнення сприймалися як далека песимістична перспектива, то зараз журналісти RTVV почали активну боротьбу проти цих дій. 

Фото: lavanguardia

Вони вийшли на вулиці міста для того, щоб захистити свої права. На їхніх футболках та плакатах був напис: «Ми хочемо, аби RTVV була нашою. Якісною, суспільною та без корупції».

Таким чином працівники корпорації суспільного мовлення прагнули привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Однак наявність лише незначної кількості тематичних публікацій в іспано- та англомовних ЗМІ свідчить про те, що поки вони своєї цілі не досягли.

Джерело: La Vanguardia

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
trust
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду