Іспанська RTVE невдовзі може поєднати свої телевізійні та інтернет-підрозділи

00:00,
23 Жовтня 2012
454

Іспанська RTVE невдовзі може поєднати свої телевізійні та інтернет-підрозділи

00:00,
23 Жовтня 2012
454
Іспанська RTVE невдовзі може поєднати свої телевізійні та інтернет-підрозділи
Рада інтерактивних медіа Іспанії закликає суспільний мовник до такого кроку, вбачаючи у ньому шлях до забезпечення необхідної економії коштів.

Ідея інтеграції Rtve.es і телевізійної версії – каналу RTVE, виникла після того, як редакція мовника та Рада інтерактивних медіа Іспанії усвідомили потребу у коригуванні структури керування й реорганізації підрозділів та територіальних одиниць RTVE. Це потрібно, перш за все для того, щоб уникнути фінансової кризи, яка спіткала мовник.

Фактично злиття двох проектів, які раніше мали різне наповнення та персонал, створить комплексний ресурс, який зможе забезпечити інформаційні потреби надзвичайно широкої аудиторії, але працювати на якому буде менше людей.

Ці зміни поведе команда на чолі з Леопольдо Гонсалес-Еченіке (Leopoldo Gonzalez-Echenique), президентом RTVE, який неодноразово заявляв про те, що сьогодні більшість суспільних мовників Європи переживають не найкращі часи. Тому, на його думку, якщо затримка коштів, мінімізація продакшну та навіть звільнення потрібні для подолання фінансових проблем, на них доведеться піти.

Нагадаємо, що раніше керівництвом цієї корпорації суспільного мовлення було підготовлено звіт про фінансовий стан RTVE. Зокрема, у звіті йшлося про скорочення бюджету, відсутність фінансового плану RTVE на майбутній рік, а також зменшення витрат на виготовлення власних програм. Крім того, у ньому анонсувалися і масові звільнення 1800 працівників корпорації.

Джерело: Rapid TV News

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
localnomad
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду