Мінінформполітики повідомило, як приймати українське мовлення на окупованих територіях

Мінінформполітики повідомило, як приймати українське мовлення на окупованих територіях

11:28,
14 Січня 2016
2868

Мінінформполітики повідомило, як приймати українське мовлення на окупованих територіях

11:28,
14 Січня 2016
2868
Мінінформполітики повідомило, як приймати українське мовлення на окупованих територіях
Мінінформполітики повідомило, як приймати українське мовлення на окупованих територіях
Міністерство інформаційної політики (МІП) України підготувало пам'ятку по налаштуванню прийому українських ТБ і радіоканалів для громадян, які перебувають на території тимчасово окупованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей.

Про це повідомила заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова у своєму Facebook.

«На запит "Миротворця" зробили інфографіку, як можна дивитися/слухати українські канали (в тому числі і у Донецьку), переналаштувавши антени на Волноваху. Трохи пізніше зробимо аналогічну по Красноармійську і Широке. Буду вдячна за поширення», - написала вона.
Тетяна Попова уточнила, що канал «ДоТБ» зараз заходить на 55 тВк замість «Еспресо.TV у Волновасі (Донецька область). «Тому деякій час його зловити буде неможливо, але думаю за тиждень-два запрацює», - поінформувала вона.

Волноваха (Донецька область). Щоб налаштувати прийом аналогового ТБ-сигналу поблизу Волновахи, треба направити антену у бік міста і здійснити авто пошук каналів. МІП повідомляє, що приймати таким чином можна 5-й канал (21 канал), «1+1» (41 канал), «ДонТРК» (55 канал), «Україна» (8 канал). Аби приймати цифрове ТБ, треба направити антену цифрового діапазону у напрямку Волновахи і переналаштувати тюнер шляхом сканування цифрових каналів (вибирається в меню тюнера або телевізора з вбудованим тюнером). Таким чином глядачі можуть приймати наступні канали: «UA: Перший», «1+1», 5-й канал, «Україна», «Донбас», «ДоТБ» (22 канал).

Для прийому сигналу українських FM/AM радіостанцій, треба налаштувати радіоприймачі на такі хвилі: «Громадське радіо» - 66,05 і 103,8 FM, «Радіо 24» - 96,5 FM, «Русское радио Украина» - 97,5 FM, Перший канал «Українського радіо» (УР-1) – 88,7, Іномовлення НТКУ (19.00-23.00) – 1431 АМ.

Красноармійськ (Донецька область). Щоб налаштувати прийом ТБ-сигналу поблизу Красноармійська, треба направити антену у напрямку міста і здійснити автопошук каналів. Приймати таким чином можна канал «Донбас» (39 канал), «ДонТРК» (27 канал). На менш потужних передавачах можна приймати: «Орбіта» (21 канал),  ICTV (24 канал), Новий канал (47 канал), «1+1» (35 канал), 5-й канал (42 канал), «Капрі».

Для прийому сигналу українських FM/AM радіостанцій, треба налаштувати радіоприймачі на такі хвилі: «Громадське радіо» - 99,6 FM, «Супер Радио» - 103,3 FM, «Люкс ФМ» - 92,5 FM, «Радио 5 – Ретро ФМ» - 98,8 FM,  Перший канал «Українського радіо» (УР-1) – 89,9 FM і 106,9 FM, Іномовлення НТКУ (19.00-23.00) – 1431 АМ.

Широке (Луганська область). Щоб налаштувати прийом ТБ-сигналу поблизу Широкого, треба направити антену у напрямку міста і здійснити автопошук каналів. Приймати таким чином можна канал «ЛугТРК» (25 канал).

Для прийому сигналу українських FM/AM радіостанцій, треба налаштувати радіоприймачі на такі хвилі: «Громадське радіо» - 101,8 FM, «Русское радио Украина» - 104,8 FM, ОДТРК «Пульс» - 99,5 FM, Перший канал «Українського радіо» (УР-1) – 106,9 FM, Іномовлення НТКУ (19.00-23.00) – 1431 АМ.

У пам’ятці також зазначено, що антену треба орієнтувати на максимальну якість сигналу. Прийом сигналу в умовах щільної міської забудови має свої особливості, а саме – антена може приймати відбитий сигнал, тому треба експериментувати з напрямком антени.

Радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець додатково повідомив, що на лінії зіткнення і на окупованих територіях Донбасу можна приймати сигнал не лише з Волновахи, Широкого та Красноармійська. «Ще мовить Маріуполь, але там змін з довоєнним прийомом немає. Є ще мовлення з Попасної, але там поки лише 1 канал. Найближчим часом, як уже похвалився офіційний сайт Авдеєвки, запрацюють передавачі і там», - написав він у коментарі до повідомлення Тетяни Попової.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики (МІП) України повідомило, що  5 січня відновлено мовлення програм Першого каналу «Українського радіо» (УР-1) на хвилях 88,7 МГц у Волновасі, на 89,9 МГц у Костянтинівці (обидва міста – Донецька область) та на 106,9 МГц у місті Широкому (Луганська область).

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: МІП
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду