LinkedIn розробляє інструменти ШІ для навчання і підбору персоналу

LinkedIn розробляє інструменти ШІ для навчання і підбору персоналу

12:05,
4 Жовтня 2023
802

LinkedIn розробляє інструменти ШІ для навчання і підбору персоналу

12:05,
4 Жовтня 2023
802
LinkedIn розробляє інструменти ШІ для навчання і підбору персоналу
LinkedIn розробляє інструменти ШІ для навчання і підбору персоналу
Для рекрутерів готують оновлення платформи пошуку талантів Recruiter, яка матиме вбудовані ШІ-інструменти.

Соціальна мережа LinkedIn, за допомогою якої знаходять працівників та роботодавців, працює над упровадженням низки нових функцій штучного інтелекту, які охоплюють продукти пошуку роботи, маркетингу та навчання, повідомило видання TechCrunch.

Для рекрутерів готують оновлення платформи пошуку талантів Recruiter, яка матиме вбудовані ШІ-інструменти для більш ефективного націлювання пошуку кандидатів на вакансії. Як повідомили в LinkedIn, оновлення з’явиться на початку 2024 року. Інструмент ШІ допомагатиме кадровим фахівцям створювати пошукові запити з більш точним урахуванням особливостей кандидатів, яких вони потребують.

У взаємодії з ШІ рекрутери зможуть розширювати поле пошуку кандидатів: наприклад, через уточнення, чи зацікавлений роботодавець у кваліфікованих кандидатах з іншого міста, де компанія також має офіси, або в людях, чиї посади не збігаються із заявленими, проте вони мають схожі навички.

Також буде запущено тренер LinkedIn Learning на основі ШI. Це буде чатбот, що створюватиме поради та рекомендації особам, які потребують опанувати ті чи інші навики для майбутньої професії, а також пропонуватиме освітні курси для цього.

У LinkedIn є величезний каталог навчальних відео, які охоплюють як ці навички м’якого спілкування, так і фактичні технічні навички та інші знання, необхідні для конкретної роботи. Очікується, що чатбот ефективно опрацьовуватиме ці ресурси.

Крім цього LinkedIn готує інструмент зі штучним інтелектом для проведення маркетингових кампаній Accelerate у соцмережі. Для цього ШІ-інструмент збиратиме необхідну інформацію, відповідно до якої пропонуватиме маркетологам параметри майбутньої кампанії для продуктів і послуг для бізнесу, які потім запускатимуться на сайті LinkedIn.

Нагадаємо, у березні LinkedIn, що належить Microsoft, у кількох країнах почала тестувати складання опису вакансії за допомогою ШІ. До кінця 2023 року цей інструмент має стати загальнодоступним.

На фото: логотип LinkedIn

Фото: Pixabay

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду