В LinkedIn з’явився український інтерфейс

В LinkedIn з’явився український інтерфейс

16:42,
22 Липня 2022
2866

В LinkedIn з’явився український інтерфейс

16:42,
22 Липня 2022
2866
В LinkedIn з’явився український інтерфейс
В LinkedIn з’явився український інтерфейс
Поки що не всі послуги, що надає соцмережа для нетворкінгу, доступні українською.

У соціальній мережі LinkedIn у налаштуваннях тепер можна вибрати українську мову. Про це повідомляє представник LinkedIn в Україні Ігор Ніколенко.

Якщо інтерфейс смартфона український, мобільний застосунок LinkedIn оновиться автоматично. Якщо мова у застосунку не змінилася, потрібно його перевстановити. Щоб змінити мову у версії для ПК, треба зайти в меню у правому верхньому кутку, обрати розділ Language та змінити мову.

Користувачі повідомляють, що в рекламному кабінеті LinkedIn українська мова поки що залишається недоступною.

LinkedIn – це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів, що належить компанії Microsoft. Кількість українських користувачів LinkedIn перевищує два мільйони осіб.

Нагадаємо, що рік тому на популярному хакерському форумі виставили на продаж дані 700 млн користувачів LinkedIn (загальна кількість користувачів платформи – 756 млн).

Фото: mediasat.info

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду