У Tinder додали відкриті стосунки

У Tinder додали відкриті стосунки

15:17,
17 Березня 2023
2225

У Tinder додали відкриті стосунки

15:17,
17 Березня 2023
2225
У Tinder додали відкриті стосунки
У Tinder додали відкриті стосунки
Користувачі можуть характеризувати власну гендерну ідентичність у своїх профілях.

У застосунку для пошуку партнерів Tinder з’явилася можливість вказувати тип стосунків, а також гендерні займенники до профілю, повідомили у компанії.

Тепер користувач може вказати, що шукає моногамні або немоногамні стосунки та зазначити перелік бажаних гендерних займенників. Обидві нові функції перейняли з сервісу Hinge, що належить тій самій материнській компанії.

Нові варіанти стосунків у Tinder додали через дедалі більший інтерес до менш традиційних підходів до побачень, вони включають моногамію, етичну немоногамію, відкриті стосунки, поліаморію та «відкритість до дослідження».

Компанія повідомила, що провела дослідження серед 4 тисяч молодих осіб віком від 18 до 25 років. Воно засвідчило, що 41% готові або шукають немоногамних зв’язків. У цій групі найчастіше обирали відкриті стосунки — 36%, та ієрархічну поліаморію — 26%.

У підсумку іншого опитування зясували, що 33% молодих дорослих людей стверджують, що їхня сексуальність стала більш мінливою за останні три роки. 29% зазначили, що це власне стосується їхньої гендерної ідентичності. До того ж спільнота LGBTQIA+ є демографічною групою, яка на платформі розвивається найдинамічніше. З огляду на ці дані Tinder впровадив функцію вибору до чотирьох гендерних займенників із 15 пропонованих варіантів, вони відображаються у профілі користувача.

Нагадаємо, у Tinder доступна функція відеочатів «сам-на-сам». Соцмережа дозволяє блокувати користувачів за їхнім номером телефону.

Фото: tinderpressroom.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду