WeChat видалила десятки ЛГБТ-акаунтів через «порушення правил»

WeChat видалила десятки ЛГБТ-акаунтів через «порушення правил»

14:00,
8 Липня 2021
2051

WeChat видалила десятки ЛГБТ-акаунтів через «порушення правил»

14:00,
8 Липня 2021
2051
WeChat видалила десятки ЛГБТ-акаунтів через «порушення правил»
WeChat видалила десятки ЛГБТ-акаунтів через «порушення правил»
Автори:
Представники ЛГБТ-спільноти вважають це проявом зростання нетерпимості до них.

Китайська соцмережа WeChat видалила десятки акаунтів представників ЛГБТ-спільноти через «порушення правил». Що саме вони порушили – не уточнюється, зазначає BBC.

Більшістю сторінок керували студенти університетів, а їхнє блокування викликало хвилю підтримки ЛГБТ-спільноти в інтернеті, багато хто просив студентські групи «триматися» і «не здаватися». Були й ті, хто привітав цей крок, тому що «настав час».

Щонайменше дві студентські ЛГБТ-групи опублікували заяви у відповідь на видалення акаунтів у WeChat разом зі всіма публікаціями.

«Наша діяльність не припиниться через закриття. Навпаки, ми сподіваємося використовувати цю можливість, щоб почати знову, приділяючи особливу увагу гендерним питанням і суспільству, а також виявляючи мужність і любов», – заявило Товариство Чжихе Університету Фудана.

На багатьох закритих акаунтах WeChat відображаються повідомлення про те, що вони «порушили» правила інтернету і були заблоковані після отримання скарг, не надаючи додаткових деталей.

Китай декриміналізував гомосексуалізм у 1997 році, але ЛГБТ-спільнота продовжує стикатися з дискримінацією в країні.

У 2018 році сервіс мікроблогів Weibo заявив, що всі публікації, пов'язані з гомосексуалізмом, будуть видалені. Пізніше він відступив на тлі масового обурення.

Минулого року Шанхайський тиждень гордості за зразком Прайдів на Заході був скасований без пояснень. До цього його проводили 11 років.

Нагадаємо, у Китаї випустили цензуровано версію спеціального епізоду «Друзі: Возз'єднання». Зокрема, вирізали низку сцен, в яких є згадки про ЛГБТ або фігурували корейський гурт BTS та американські виконавці Леді Гага та Джастін Бібер. 

Фото: thestatesman.com

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду