Facebook змінить алгоритм, щоб бути схожим на TikTok

Facebook змінить алгоритм, щоб бути схожим на TikTok

20:53,
16 Червня 2022
2722

Facebook змінить алгоритм, щоб бути схожим на TikTok

20:53,
16 Червня 2022
2722
Facebook змінить алгоритм, щоб бути схожим на TikTok
Facebook змінить алгоритм, щоб бути схожим на TikTok
Соцмережа стрімко втрачає лідерські позиції на ринку, тому зважилася на радикальні зміни.

Навесні співробітники Facebook отримали директиву з широкими наслідками — зробити стрічку програми більше схожою на TikTok. У внутрішній записці Том Елісон, виконавчий директор Meta, відповідальний за Facebook, виклав план змін. Про це повідомляє The Verge, який ознайомився з документом.

За планом, замість того, щоб рекомендувати контент від друзів та вподобаних сторінок, основна стрічка Facebook, як і TikTok, почне активно рекомендувати публікації незалежно від того, звідки вони походять. Головна вкладка у верхній частині стане сумішшю Stories та Reels, за якою підуть публікації.

Окрім того, через роки після того, як Messenger і Facebook розділилися як окремі додатки, вони будуть знову з’єднані, імітуючи функціональні можливості TikTok для обміну повідомленнями. На практиці це зробить обмін повідомленнями більш помітним.

Термін реалізації плану наразі невідомий. 

TikTok, який належить приватному китайському технологічному конгломерату ByteDance, за кількістю завантажень залишив Facebook далеко позаду. За оцінками дослідницької фірми для мобільних додатків Sensor Tower, минулого року кількість завантажень TikTok була на 20% вище, ніж у Facebook, і на 21% більше, ніж в Instagram. А протягом перших трьох місяців цього року користувачі iPhone в середньому витрачали на TikTok на 78 відсотків більше часу, ніж на Facebook. 

Раніше «Детектор Медіа» повідомляв, що застосунок Facebook для iOS тепер доступний українською.

Фото: Zmax.work

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду