Twitter видалятиме фото та відео людей, опубліковані без їхнього дозволу

Twitter видалятиме фото та відео людей, опубліковані без їхнього дозволу

11:10,
1 Грудня 2021
1875

Twitter видалятиме фото та відео людей, опубліковані без їхнього дозволу

11:10,
1 Грудня 2021
1875
Twitter видалятиме фото та відео людей, опубліковані без їхнього дозволу
Twitter видалятиме фото та відео людей, опубліковані без їхнього дозволу
Автори:
У компанії запевнили, що нововведення не поширюватиметься на світлини та відео з публічними діячами чи іншими особами, якщо твіт підвищує цінність публічного обговорення або становить суспільний інтерес.

Соціальна мережа Twitter видалятиме фото та відео, якщо зображені на них люди поскаржаться на те, що медіафайли опублікували без їхнього дозволу.  

«Це оновлення дозволить нам вживати заходів щодо медіафайлів, які публікуються без явного образливого змісту, якщо вони розміщені без згоди зображеної особи, — розповіли 30 листопада в Twitter. — Розміщення особистих медіафaйлів, наприклад, зображень чи відео, потенційно може порушити конфіденційність особи та призвести до емоційної чи фізичної шкоди. Зловживання особистими медіафайлами може зачепити кожного, але особливо від цього можуть постраждати жінки, активісти, дисиденти та представники меншин».

Компанія каже, що наявні на сьогодні правила щодо видалення медіафайлів охоплюють явні випадки образливої ​​поведінки, натомість оновлені дозволять Twitter «вживати заходів щодо медіафайлів, які поширюють без явного образливого контенту, за умови, що вони опубліковані без згоди зображуваної особи». У Twitter запевнили, що нововведення не поширюватиметься на світлини та відео з публічними діячами чи іншими особами, якщо твіт підвищує цінність публічного обговорення або становить суспільний інтерес. Однак, якщо метою розповсюдження приватних зображень публічних діячів або осіб, які беруть участь у публічних розмовах, є переслідування чи залякування, контент також видалятимуть.

«Ми усвідомлюємо, що існують випадки, коли власники облікових записів можуть ділитися зображеннями або відео з людьми, щоб допомогти комусь, хто потрапив у кризову ситуацію, наприклад, після насильницької події або в межах події, що заслуговує на увагу через суспільний інтерес. Тоді їхня цінність може переважити ризики для безпеки людини», — уточнили в Twitter.

Twitter забороняє без дозволу поширювати:

  • інформацію про домашню адресу або фізичне місцезнаходження, включаючи адреси, координати GPS або іншу ідентифікаційну інформацію тощо;
  • документи, що посвідчують особу, включаючи державні посвідчення особи та номери соціального страхування чи інші національні посвідчення особи;
  • контактну інформацію, включаючи особисті номери телефонів або електронні адреси;
  • інформацію про фінансові рахунки, включаючи дані банківського рахунку та кредитної картки;
  • іншу особисту інформацію, включаючи біометричні дані або медичні записи. 

Щоб Twitter видалив світлини чи відео, опубліковані без дозволу, зображена на них людина або її представник повинні надіслати компанії відповідний звіт.

Нагадаємо, 1 вересня Twitter запустив нову функцію — режим безпеки, який захищатиме користувачів від негативних коментарів і мови ворожнечі. Акаунти порушників блокуватимуть на сім днів.

Фото: Alexander Shatov/Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду