TikTok тестує функцію Stories

TikTok тестує функцію Stories

09:32,
5 Серпня 2021
2344

TikTok тестує функцію Stories

09:32,
5 Серпня 2021
2344
TikTok тестує функцію Stories
TikTok тестує функцію Stories
Автори:
Опція працює так само, як Stories в Instagram або Snapchat.

Соцмережа TikTok тестує функцію Stories – публікацій, які зникають через 24 години. Про це пише The Verge.

Нова функція так і називається – TikTok Stories, і, скоріш за все, працюватиме так само, як подібні функції у застосунках Instagram або Snapchat. Stories з'являтимуться на панелі з лівої сторони екрану, там можна буде побачити публікації тих акаунтів, на які користувач підписаний. На Stories можна буде віправляти реакцію чи коментарій.

Як і в Instagram та на інших платформах, також можна натиснути на зображення профілю користувача, щоб переглянути історію.

TikTok описує цю функцію в додатку як «новий спосіб взаємодії зі своїми шанувальниками». Користувачі можуть створити нову історію, натиснувши відповідну кнопку, додану на бокову панель, до Stories можна додати музику та текст. Водночас, на відміну від інших застосунків, у TikTok Stories можна буде додати тільки відео, без фотографій.

Коли функція стане загальнодоступною – не повідомляється.

Оригінальна функція Snapchat зі зникаючими публікаціями з'явилась у 2013 році. Відтоді її аналог додали у свій функціонал багато великих соцмереж та платформ: Instagram, Facebook, Linkedin, Pinterest, YouTube тощо.

Водночас не завжди цей досвід був успішим. Наприклад, Twitter у серпні закрив сервіс Fleets, який «не виправдав очікувань». Функція діяла менше року.

Фото: pocket-lint.com

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду