Facebook анонсувала запуск своєї версії Clubhouse

Facebook анонсувала запуск своєї версії Clubhouse

10:08,
20 Квітня 2021
1643

Facebook анонсувала запуск своєї версії Clubhouse

10:08,
20 Квітня 2021
1643
Facebook анонсувала запуск своєї версії Clubhouse
Facebook анонсувала запуск своєї версії Clubhouse
Автори:
Так звані Live Audio Rooms мають з’явитися у Facebook за кілька місяців.

Компанія Facebook заявила про запуск своєї версії соцмережі Clubhouse, в якій все спілкування проходить за допомогою голосу. В найближчі місяці у фейсбуку з’являться Live Audio Rooms, де люди зможуть комунікувати за допомогою аудіочатів: слухати інших, брати участь у живих розмовах. Проте поки незрозуміло як соцмережа модеруватиме аудіоканали. Про це пише видання BBC.

Повідомляється, що Facebook плнаує додати й функцію Soundbites, за допомогою якої користувачі соцмережі зможуть створювати короткі аудіокліпи та ділитися ними. Планується, що спершу нова функція стане доступною для невеликої кількості осіб, проте як в Live Audio Rooms, так і на Soundbites користувачі зможуть заробляти гроші. 

«Аудіо легко вписується в наше насичене життя, дозволяє нам надихатися новими ідеями та спілкуватися з іншими однодумцями без тиску», — заявили у компанії Facebook.

Як пише BBC, фейсбук не вперше копіює функції конкурентів, адже раніше Цукерберга та Facebook вжк звинувачували у антиконкурентній поведінці й «адаптації функцій конкурентів» під себе. Йдеться про Instagram Reels, що схожий на TikTok; Instagram Stories, які схожі на функцію із мережі Snapchat.

Нагадаємо, Facebook впроваджує нову функцію, яка дозволить користувачам по всьому світу архівувати свої публікації та нотатки, які були створені у соцмережі, та передавати копію архіву у Google Docs, WordPress або Blogger. 

Фото: Facebook

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Щоб додавати коментарі потрібно Авторизуватись.
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду