Clubhouse тестує додаток для Android

Clubhouse тестує додаток для Android

17:34,
4 Травня 2021
1385

Clubhouse тестує додаток для Android

17:34,
4 Травня 2021
1385
Clubhouse тестує додаток для Android
Clubhouse тестує додаток для Android
Автори:
Раніше соцмережа була доступна лише для користувачів iOS.

Соцмережа Clubhouse, де все спілкування відбувається за допомогою голосу, розпочала тестування додатку для телефонів, які працюють на Android й випустила бета-версію програми, доступ до якої отримали лише окремі користувачі. Пізніше додаток стане доступний великій кількості користувачів, повідомила компанія Clubhouse у своєму блозі.

«Якщо ви чуєте, що хтось каже, що він використовує Clubhouse в офіційному додатку для Android, будь ласка, вітайте їх! Ми не можемо дочекатися, щоб протягом наступних тижнів запросити більше користувачів Android у Clubhouse», — зазначили у компанії.

Як вже писав MediaSapiens, соціальну мережу Clubhouse, в якій користувачі можуть спілкуватися голосом, запустили весною 2020 року. Наразі додаток працює лише на iOS. Популярною соцмережа стала після того, як в ній зареєструвалися Ілон Маск і Марк Цукерберг. Однак для того, аби отримати доступу в Clubhouse — потрібно мати запрошення.

Раніше MediaSapins детально описував, що таке Clubhouse і як він працює.

Також ми повідомляли, що соціальна мережа Clubhouse планувала залучити нові інвестиції, які б допомогли суттєво збільшити її вартість. Яку саме суму інвестицій хотіли залучити та з якими інвесторами планували співпрацювати — тоді не повідомлялося. Пізніше у ЗМІ ширилися повідомлення про те, що компанія Twitter нібито планує придбати соціальну мережу Clubhouse за чотири мільярди доларів. Зрештою соціальній мережі Clubhouse вдалося залучити нові інвестиції й закрити раунд фінансування серії C. Залучені інвестиції допомогли підвищити вартість Clubhouse до чотирьох мільярдів доларів. Однак суму інвестицій поки не розголошують.

Фото: unsplash

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду