Twitter впроваджує новий інструмент для боротьби з фейками

Twitter впроваджує новий інструмент для боротьби з фейками

11:03,
5 Жовтня 2020
1812

Twitter впроваджує новий інструмент для боротьби з фейками

11:03,
5 Жовтня 2020
1812
Twitter впроваджує новий інструмент для боротьби з фейками
Twitter впроваджує новий інструмент для боротьби з фейками
Автори:
Поки що функція знаходиться на етапі тестування. Очікується, що вона повноцінно запрацює в одному з найближчих оновлень соціальної мережі.

У соціальній мережі Twitter зʼявиться нова функція Birdwatch, головне завдання якої допомогти користувачам в боротьбі з фейками та дезінформацією. Про це повідомив експерт з соціальних мереж Метт Наварра, пише видання повідомляє Engadget.

У нижньому кутку, поруч зі спливаючим меню, зʼявиться клікабельний значок у вигляді окулярів. Натиснувши на нього, користувачі зможуть глушити, блокувати або скаржитися на пост, який може поширювати фейки. Зазначений твіт проходитиме модерацію, після чого до нього буде додана примітка від соцмережі.

До того ж, користувачі до кожного твіта зможуть додавати помітки, чому вони вважають його фейком. Це помітки можуть бути як особистими, так і публічними.

Також зʼявиться нова вкладка Birdwatch Notes, у якій користувачі зможуть відстежувати позначені твіти і роботу соцмережі з ними.

«Є дуже багато способів дезінформації. Це дуже важлива проблема і ми будемо придумувати нові інструменти для боротьби з нею», - заявили в соціальній мережі. 

Поки що функція знаходиться на етапі тестування - помічати і коментувати твіти може лише обмежена частина користувачів. Очікується, що нова функція запрацює в одному з найближчих оновлень соціальної мережі.

Нагадаємо, соціальна мережа Twitter запроваджує нові правила, спрямовані на боротьбу з дезінформацією про вибори. Згідно з новими правилами, Twitter буде маркувати або видаляти неправдиву або оманливу інформацію, спрямовану на підрив суспільної довіри до виборів або інших цивільних процесів.

Фото: Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду