Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка

Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка

14:00,
11 Липня 2022
4656

Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка

14:00,
11 Липня 2022
4656
Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка
Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка

Информация – это оружие XXI века. Какое именно? Для агрессора – наступательное. Но информация может быть и оборонительным вооружением. О том как искать истину в современном мире и какова роль журналиста сегодня – «Анатомия фейка» решила пообщаться с почетным главой Национальной ассоциации медиа и членом Комиссии по журналистской этике Татьяной Лебедевой.

Мы также коснемся темы того, может ли помочь сотрудничество с «прозревшими» российскими журналистами победить Путина, возможна ли ответственность журналистов за коллег по цеху, и попытаемся дать краткую инструкцию по потреблению информации в современном мире.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду