ms.detector.media
Вадим Міський
ГО «Детектор медіа»
11.07.2022 14:00
Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка
Невзоров на службе Украины. Анатомия фейка

Информация – это оружие XXI века. Какое именно? Для агрессора – наступательное. Но информация может быть и оборонительным вооружением. О том как искать истину в современном мире и какова роль журналиста сегодня – «Анатомия фейка» решила пообщаться с почетным главой Национальной ассоциации медиа и членом Комиссии по журналистской этике Татьяной Лебедевой.

Мы также коснемся темы того, может ли помочь сотрудничество с «прозревшими» российскими журналистами победить Путина, возможна ли ответственность журналистов за коллег по цеху, и попытаемся дать краткую инструкцию по потреблению информации в современном мире.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

ms.detector.media