Чем дольше война, тем сложнее врать. Анатомия фейка

Чем дольше война, тем сложнее врать. Анатомия фейка

13:00,
17 Вересня 2022
2763

Чем дольше война, тем сложнее врать. Анатомия фейка

13:00,
17 Вересня 2022
2763
Чем дольше война, тем сложнее врать. Анатомия фейка
Чем дольше война, тем сложнее врать. Анатомия фейка

Ложь от российской власти и ее пропагандистов льется все более не прикрытая и циничная, но за ней отчаянно прячутся миллионы россиян, чтобы не выглядеть соучастниками военных преступлений своей армии и своих правителей. В этом выпуске Анатомии фейка – разбираем ложь россиян об обстрелах жили кварталов Винницы и Часов Яра.

Кроме того, Вадим Миский вместе с журналистом и продюсером Дмитрием Хоркиным обсудят, как меняется размах и характер российских фейков, что пропагандисты врут о Донбассе, а также что потеряет российский телезритель в связи с развязанной войной против Украины.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Програма, що виходить по вівторках у вечірньому праймі, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду