Российские пропагандисты меняют тактику

Российские пропагандисты меняют тактику

13:00,
1 Червня 2022
2712

Российские пропагандисты меняют тактику

13:00,
1 Червня 2022
2712
Российские пропагандисты меняют тактику
Российские пропагандисты меняют тактику

Жестокая и несправедливая война российской армии против украинцев на их земле по-прежнему остается в центре внимания мировых СМИ. Казалось бы, ничто не укроется от острого глаза лидеров международной и военной журналистики. Однако при всей несуразности пропаганды Москвы, в некоторых материалах зарубежной прессы можно встретить отголоски нарративов, в продвижение которых годами вкладывались миллиарды российских нефтедолларов. 

Как кремлевские технологи проникают в умы даже через западные медиа и можно ли уберечь себя от жестоких информационных атак, когда за окном воздушная тревога и угроза атак ракетных – все это «Анатомия фейка» обсудила с основательницей инициативы по информационной гигиене «Как не стать овощем» Оксаной Мороз.   

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду