Биохимическое оружие на службе Кремля

Биохимическое оружие на службе Кремля

13:00,
29 Травня 2022
5993

Биохимическое оружие на службе Кремля

13:00,
29 Травня 2022
5993
Биохимическое оружие на службе Кремля
Биохимическое оружие на службе Кремля

На воре и шапка горит – эту проверенную истину в который раз подтвердили россияне. Их обвинения в том, что Украина применяет биологическое и химическое оружие, не могут не настораживать. Ведь уже не раз такие внезапные выпады Кремля звучали перед тем, как сама же Россия совершала провокации, которые потом пыталась приписать кому-то. «Анатомия фейка с Вадимом Миским» собрала примеры манипуляции на тему биохимического оружия, которое якобы создает и использует Украина, но которое по всему миру уже не раз исподтишка использовали на самом деле российские военные. 

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду