Польша захватит Украину? Аргументы Кремля. Анатомия фейка

Польша захватит Украину? Аргументы Кремля. Анатомия фейка

14:00,
8 Липня 2022
5457

Польша захватит Украину? Аргументы Кремля. Анатомия фейка

14:00,
8 Липня 2022
5457
Польша захватит Украину? Аргументы Кремля. Анатомия фейка
Польша захватит Украину? Аргументы Кремля. Анатомия фейка

Украина и Молдова – получили статус кандидатов на вступление в Евросоюз. Однако из Москвы украинцам настойчиво внушают, что Европа, протянув руку помощи, затащит Киев в каббалу. Агрессору хватает цинизма утверждать, что не они, «старшие братья», а именно поддерживающие Украину европейцы, оказывается, мечтают лишить ее суверенитета, а граждан страны – прав и свобод. 28 июня – это День Конституции Украины, абсолютно неправильной с точки зрения Кремля. Там не сидели, сложа рук, но чего они смогли добиться? «Анатомия фейка» разобралась.

Кроме того, во второй части передачи ее ведущий Вадим Миский продолжит разговор с руководителем интернет-издания  «Детектор медиа» Натальей Лигачевой. Вместе они выяснят, имеют ли пропагандисты отношение к настоящей журналистике и как к российским медиа относятся зарубежные коллеги.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду