7 речей, яких не варто робити у твітері

00:00,
20 Квітня 2011
1444

7 речей, яких не варто робити у твітері

00:00,
20 Квітня 2011
1444
7 речей, яких не варто робити у твітері
Головні помилки, які можуть перешкоджати вашій успішній присутності у найпопулярнішому сервісі мікроблогів.

Рекомендацій щодо того, як варто і як не варто поводитись у соціальних мережах, чимало на сайтах, присвячених соціальним медіа. Наші давніші читачі, напевно, пам’ятають матеріал «Чи не дратуєте ви друзів своїми Twitter i Facebook?». Цього разу ми вирішили виокремити з загального масиву порад сім головних дій, яких варто уникати, користуючись сервісом мікроблогів Twitter.

 

1. Писати забагато. Не намагайтеся взяти кількістю. Масова розсилка повідомлень і ретвітів – ознака низької культури спілкування. Першими із стрічки друзів видаляють саме тих, хто пише «як з кулемета». Пам’ятайте, що ваші друзі читають не лише ваші повідомлення, й не намагайтесь зловживати їхньою увагою, інакше будете видалені.

 

2. Фоловити все, що рухається. Навіть якщо ви побачили живий профайл, у якому багато твітів, це не значить, що його треба негайно зафоловити. Пам’ятайте: твітер працює найкраще, якщо налаштований на певну тему чи групу людей. Перш ніж зафоловити когось, запитайте себе: чи можу я обійтися без нього? Якщо так, не тисніть на кнопку. Не фоловте автоматично або навзаєм. Якість у твітері важливіша за кількість. (Тут варто також нагадати, чому не треба мати забагато фоловерів).

 

3. Залишати профайл порожнім. Щоб зробити висновок про напрямок вашої діяльності у твітері та зафоловити вас, людям необхідно знати про вас певні важливі речі. Вони беруть їх саме з профайлу. Отже, відразу заповніть його актуальною інформацією. І звертайте увагу на профайл тих, із ким ви маєте справу. Фоловити анонімів і ботів немає сенсу.

 

4. Дістати всіх. Хамство у твітері не толерується. Спілкуйтесь чемно, згадайте мамину науку з дитинства. У соцмережах вона стане вам у пригоді як ніколи раніше. Не матюкайтесь, не ображайте людей – для цього є інші місця й інша аудиторія. Застосовуйте простий принцип: твітьте іншим те, що хотіли б, щоб твітили вам.

 

5. Спамити. Спам – найефективніший спосіб опинитись у твітері наодинці з собою. Доведеться заводити інший профайл, щоб побажати собі гарних вихідних. І ще: поводьтеся стримано щодо власної персони. Тільки нащадки зрозуміють ваш талант і визнають геніальність, але для цього вам необхідно протриматись певний час у твітері й не набриднути сучасникам.

 

6. Бути надміру відкритим. Так, відкритість буває зайвою. Твітер – загальнодоступна соціальна мережа, де спілкуються люди. Ви не хочете слухати в маршрутці розмову сусідки по мобільному про те, хто з ким спить і хто кому що сказав; так само не всі будуть у захваті від вашої надмірної відвертості в твітері. Вас читають не тільки ті, кому цікава ваша особистість, а й ті, хто хотів би мати з вами справу. (Ну, хіба що якщо ви належите до розряду знаменитостей - тут варто згадати поради, «як стати зіркою твітера»).

 

7. Бути непостійним. Можливо, непостійність – ваша органічна риса. Але у твітері важливо не зникати надовго. А в ідеалі – чітко витримувати певну періодичність відсилання повідомлень. Виробіть певну звичку чи ритм. Пам’ятаєте про двірника, що нерівномірно махав мітлою на вулиці містечка, збиваючи з ритму весь квартал? Не уподібнюйтесь йому :)

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
asblog.biz
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду