Чому ВВС намагається зупинити витік інформації через твіттери зірок

00:00,
11 Липня 2011
874

Чому ВВС намагається зупинити витік інформації через твіттери зірок

00:00,
11 Липня 2011
874
Чому ВВС намагається зупинити витік інформації через твіттери зірок
Керівництво компанії розглядає можливість внести новий пункт у контракти компанії з зірками шоу-бізнесу для запобігання витоку важливої інформації.

До таких заходів наштовхнуло повідомлення співачки Софі Еліс Бекстор в її Твітері про те, що співак Стінг  буде зніматися у новій комедії від ВВС Life is Too Short.

Виконавчі продюсери компанії намагаються заборонити акторам, письменникам та іншим представникам творчих професій оприлюднювати деталі проектів компанії в соціальних мережах й у Твітері зокрема. Вони сподіваються, що відповідний пункт у контракті буде запобіжником у розповсюдженні інформації про розвиток сюжетів, змін у акторському складі серіалів, а також прес-анонсів.

Останній випадок, що викликав занепокоєння у ВВС, це, здавалося б, невинне повідомлення Софі Еліс Бекстор, про те, що вона гратиме разом зі Стінгом у новій комедії ВВС, яке насправді розкрило анонс про участь рок-зірки, що так ретельно готувалося ВВС до випуску.

Серед інших прикладів необачних твітів – повідомлення актора Стівена Мангана про запуск зйомок серіалу «Дірк Джентлі» та твіт Армадо Іануччі про нові серії комедії «The Thick of It» до того, як компанія анонсувала ці події в своєму ефірі.

Один з високопосадовців ВВС, що попросив не називати ім’я, сказав, що Твітер , безсумнівно, популярне явище в сфері комунікації, але він може зашкодити, якщо зірки будуть повідомляти про свою появу в шоу або анонсувати нові серії до того, як компанія готова це зробити.

«У телевізійників може бути багато причин відкласти анонсування тієї чи іншої події: ще не укладені угоди, не підписані контракти, або, взагалі, мовник планує зробити найвищу ставку на подію і запустити повідомлення у особливо слушний для цього момент. А такий собі твіт може позбавити самого ж артиста потенційно гучніших фанфар на його честь», - сказав працівник ВВС.

В компанії вже існують правила з використання Твітера та соціальних медіа, але через те, що більшість користуються цими інструментами персонально, а не від імені компанії, BBC вважає, що агенти мають радити своїм артистам, як поводити себе з ними.

Три роки тому у ВВС з’явилися офіційні правила щодо порядку користування соціальними мережами, де було вказано, що персонал може викладати на свої сторінки, зокрема й у мережі Фейсбук, а що ні.

Директор з випуску новин Гелен Боаден ініціювала впровадження цих правил, аби захистити бренд компанії. «Поділити сфери приватного та публічного доволі складно. Люди не розуміють, що коли вони викладають це [фото], їх можуть використати [у медіа]», – сказала вона тоді.

За матеріалами The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
obozrevatel.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду