Ірландські медіа зможуть висвітлювати сімейні судові процеси

Ірландські медіа зможуть висвітлювати сімейні судові процеси

00:00,
14 Січня 2014
1398

Ірландські медіа зможуть висвітлювати сімейні судові процеси

00:00,
14 Січня 2014
1398
Ірландські медіа зможуть висвітлювати сімейні судові процеси
Ірландські медіа зможуть висвітлювати сімейні судові процеси
Ірландським журналістам дозволили висвітлювати судові процеси у галузі сімейного права, які дотепер були закритими. Відповідні зміни до законодавства набрали чинності учора, повідомляє jourdom.ru.

Відтепер ірландські медіа мають право бути присутніми на судових процесах щодо розлучень, насильства в сім’ї, усиновлення, передачі дитини органам опіки та позбавлення батьківських прав.

Разом з тим закон суворо забороняє публікацію персональних даних сторін процесу. Будь-яке медіа-повідомлення, за допомогою якого можна ідентифікувати таких осіб, каратиметься штрафом до 50 тисяч євро або позбавленням волі до трьох років.

За словами ірландського міністра юстиції, рівноправ’я та оборони Алана Шаттера, такі законодавчі зміни прийняті в інтересах усього суспільства. Публікації журналістів зможуть сприяти більш глибокому розумінню громадськістю судової системи.

Міністр пояснив, що нововведення повинні допомогти віднайти баланс між захистом інтересів дитини та забезпеченням більшої прозорості правозастосування сімейного права. Він також звернув увагу, що у виняткових випадках судді проводитимуть закриті слухання.

Дитячий омбудсмен Ірландії Емілі Логан висловила занепокоєння новими правилами, оскільки побоюється ідентифікації дітей та завдання їм шкоди.

Ірландські медіа та громадські організації позитивно відреагували на зміни до законодавства, проте висловили сумнів щодо їхньої реальності на практиці.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tsn.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду