Ганна Герман подає позов проти інтернет-видання Оrd.ua [оновлено]

00:00,
18 Квітня 2012
1251

Ганна Герман подає позов проти інтернет-видання Оrd.ua [оновлено]

00:00,
18 Квітня 2012
1251
Ганна Герман подає позов проти інтернет-видання Оrd.ua [оновлено]
Про це Герман повідомила сьогодні агентству УНІАН.

Радник президента України Ганна Герман захищатиме свою ділову репутацію в суді у звʼязку з публікацією в інтернет-виданні Оrd.ua.

«Сайт Ord.ua розповсюджує заздалегідь неправдиву інформацію. Днями на цьому ресурсі була поширена інформація «Герман снова облажалась», яка ганьбить мою ділову репутацію, а викладені факти не мають нічого спільного із дійсністю», − заявила Герман.

Як відзначає Герман, сьогодні вранці вона пропонувала головному редактору ресурсу Станіславу Речинському опублікувати спростування та вибачення.

«Але дотепер цього не зроблено, тому я маю намір подати до суду. З такого гатунку журналістикою, яку можна вважати звичайним журналістським кіллерством, потрібно в Україні закінчувати», − додає вона.

Інтернет-ресурс напередодні опублікував матеріал «Герман снова облажалась», у якому йшлося про те, що президент нібито висловив співчуття у звʼязку зі смертю директора Інституту міста Олександра Сергієнко.

У відповідь на оприлюднення цього співчуття Сергієнко на одному з інтернет-ресурсів написав, що чутки про його смерть «дещо перебільшені».

12:28 Конфлікт владнався після публікації спростування неправдивої інформації.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Donbass
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду