Wikileaks: за і проти

00:00,
6 Грудня 2010
1332

Wikileaks: за і проти

00:00,
6 Грудня 2010
1332
Wikileaks: за і проти
Інтернет-сайт Wikileaks, що публікує секретну інформацію, не викликає довіри у більшості німців. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного на замовлення німецького телеканалу ARD.

Близько 53% респондентів заявили, що вони несхвально ставляться до порталу, який, «зберігаючи анонімність джерел, розміщує довірчі політичні і військові документи, не призначені для широкого загалу». Водночас 43% не мають нічого проти існування подібного сайту.

Тільки 31% опитаних вважають правильною публікацію довірчих матеріалів, в яких співробітники американських дипломатичних представництв дають оцінки ситуації в кризових регіонах і висловлюють свою думку про політиків різних країн світу. Дві третини опитаних (65%) впевнені, що такі документи і надалі повинні зберігатися під грифами «таємно» або «конфіденційно».

Дослідження проводив інститут вивчення громадської думки Infratest. Протягом двох днів по телефону було опитано понад 1000 громадян Німеччини, відзначає Agence France-Presse.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду