Енциклопедію «Луркоморье» включили до російського реєстру заборонених сайтів

00:00,
12 Листопада 2012
1296

Енциклопедію «Луркоморье» включили до російського реєстру заборонених сайтів

00:00,
12 Листопада 2012
1296
Енциклопедію «Луркоморье» включили до російського реєстру заборонених сайтів
IP-адресу енциклопедії  85.17.124.180 додали до реєстру заборонених сайтів, повідомляється у Twitter ресурсу.

Прес-секретар проекту «Луркоморье» Дмитро Хомак у коментарі Lenta.Ru повідомив, що адміністрації проекту не відомі причини блокування ресурсу. Також готується запит для з’ясування цих причин, додав Хомак.

 

Популярний інтернет-ресурс «Луркоморье» за принципом схожий на Wikipedia, проте статті «Луркоморья» присвячені інтернет-субкультурі – мемам, діячам інтернету, інтернет-ресурсам і т.п.

Етимологія назви енциклопедії (lurk – англ. жарг. «приховуватися», more – англ. більше) натякає на необхідність вивчати інтернет-субкультуру перед тим, як стати «правильним» активним учасником інтернет-спільноти.

Як і у Wikipedia, статті в енциклопедії «мемів, фолькльору та Всього Іншого» пишуть та редагують самі користувачі.

Раніше Роскомнагляд вже мав претензії до іншого подібного проекту – «Абсурдопедии», адміністрації якої довелося видалити написану у стилі чорного гумору статтю «Як правильно здійснити суїцид».

Реєстр заборонених сайтів, створений у рамках реалізації тез закону «Про захист дітей від шкідливої інформації», запрацював у Росії 1 листопада. Закон, ухвалений Держдумою РФ 11 липня 2012 року, викликав суперечливу реакцію представників багатьох ЗМІ. Російські інтернет-компанії висловилювали протест проти дискусійного законопроекту, питання до механізму його втілення мали також і урядові організації.

Наразі ставлення до реєстру також суперечливе. Одні вважають створення реєстру заборонених сайтів дієвою ініціативою, інші цитують інтернет-жарт: «Реєстр заборонених сайтів заборонили, оскільки в ньому є перелік заборонених сайтів».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
DP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду