У Судані закрито доступ в інтернет

00:00,
26 Вересня 2013
873

У Судані закрито доступ в інтернет

00:00,
26 Вересня 2013
873
У Судані закрито доступ в інтернет
Поки що невідомо, чи це технічний збій, чи політичне рішення країни, в якій зараз розгортаються протести.

Уряд країни не робив офіційних заяв щодо блокування доступу до всесвітньої мережі, однак одночасне припинення роботи всіх провайдерів країни наштовхує на думку, що відключення було сплановане, повідомляє ABC news.

 Інформацію про відключення опублікувала аналітична компанія Renesys, навівши хронологію відключення у вигляді інфографіки, яка демонструє, що воно було одночасним в усіх провайдерів.

Таким чином Судан міг взяти на озброєння тактику , яка активно застосовувалась під час Арабської весни. Як відзначає компанія Renesys, зараз ми спостерігаємо одне з найбільших відключень інтернету з часів масових протестів в Єгипті 2011 року.

Антиурядові протести у Судані розпочались у понеділок в штаті Ель-Гезіра і поширились по всій території країни. Приводом до невдоволення стало різке зростання цін на пальне, яке подорожчало майже в два рази після скасування  урядових субсидій. При цьому інфляція в країні складає біля 40%.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: sturvs.com.ng
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду