Facebook розширює географію доступу до інтернету

Facebook розширює географію доступу до інтернету

16:30,
27 Липня 2015
2019

Facebook розширює географію доступу до інтернету

16:30,
27 Липня 2015
2019
Facebook розширює географію доступу до інтернету
Facebook розширює географію доступу до інтернету
Автори:
На сьогодні ініціатива Facebook реалізована в 17 країнах, що розвиваються. Та компанія планує розширити кількість країн, в яких буде надаватися безкоштовний базовий пакет інтернету для мобільних телефонів.

Про це пише Reuters.

За минулий рік до безкоштовного інтернету були підключені 17 країн, що розвиваються.

У повідомленні в блозі, яке присвячене річниці впровадження ініціативи, йдеться про те, що компанія планує відкрити портал для мобільних операторів, за допомогою якого вони зможуть пропонувати послуги на платформі Internet.org. 

Нині Facebook співпрацює з конкретними операторами в декількох країнах. 

Internet.org надав доступ до інтернету за минулий рік понад 9 мільйонам людей. Він був розроблений Facebook спільно з шістьма провідними технологічними компаніями для того, щоб підключити до мережі більш, ніж 4,5 мільярди людей, переважно в Азії, Африці та Латинській Америці. 

Нагадуємо, що в травні Facebook забезпечив Республіку Малаві безкоштовним доступом до базових онлайн-сервісів, приєднавши африканську країну до свого проекту Internet.org. Число тих, хто завдяки цій ініціативі отримав можливість користуватися інтернетом, з урахуванням користувачів Малаві, сягнуло за мільярд.

Водночас у світі поширилися протести щодо цього проекту. 

Загалом 67 правозахисних організацій у сфері цифрових технологій, включаючи рух за свободу в Уганді (Freedom Uganda), організацію Usuarios Digitales в Еквадорі та індонезійську ICT Watch, написали лист засновникові Facebook Маркові Цукербергу, висловивши свої побоювання щодо ініціативи Internet.org.

Вони наголосили, що проект загрожує свободі вираження поглядів, приватності та принципові мережевого нейтралітету.

Facebook продовжує відстоювати свою позицію.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Reuters
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду