Гейтс та Цукерберг мають намір забезпечити весь світ інтернетом до 2020

Гейтс та Цукерберг мають намір забезпечити весь світ інтернетом до 2020

10:21,
28 Вересня 2015
3553

Гейтс та Цукерберг мають намір забезпечити весь світ інтернетом до 2020

10:21,
28 Вересня 2015
3553
Гейтс та Цукерберг мають намір забезпечити весь світ інтернетом до 2020
Гейтс та Цукерберг мають намір забезпечити весь світ інтернетом до 2020
Автори:
Згідно з цілями Генасамблеї ООН Білл Гейтс та Марк Цукерберг закликали забезпечити доступ до інтернету усім людям на планеті. Засновники Microsoft та Facebook вважають мережу інструментом боротьби з бідністю.

Про це пише Deutsche Welle.

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс та засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг закликали забезпечити усіх жителів Землі доступом до інтернету до 2020 року. Вони підписали відповідну заяву, оприлюднену у суботу, 26 вересня, на сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. У ній, зокрема, йдеться про те, що «інтернет належить усім, а отже має бути доступний кожному». 

На спільну думку Гейтса та Цукерберга, «якщо люди отримають доступ до інструментів і знань в інтернеті, їм відкриються можливості, які дозволять зробити життя кращим для усіх», пише AFP.

Заява була також підписана співзасновником мережевої енциклопедії Wikipedia Джиммі Вейлзом та солістом рок-гурту U2 Боно, який присвятив себе боротьбі з бідністю в усьому світі. Разом з тим Цукерберг написав у Facebook, що кожна десята людина, яка отримала доступ до інтернету, подолала бідність.

Крім того, під час виступу в штаб-квартирі ООН на одному із заходів «на полях» саміту зі сталого розвитку, Цукерберг уточнив, що на сьогоднішній день чотири мільярди осіб не мають доступу до можливостей, які пропонує глобальна мережа. 

«Підключивши до інтернету більше людей в країнах, ми можемо створити 140 мільйонів нових робочих місць, вивести 160 мільйонів людей зі злиднів та надати понад 600 мільйонам дітей можливість здобувати освіту без серйозних витрат», - наводить слова Цукерберга УНІАН.

Обіцянка підключити усіх людей планети до глобальної мережі до 2020 року є частиною плану Генасамблеї ООН зі сталого розвитку. Його ключова мета - абсолютне усунення бідності до 2030 року. Для досягнення поставленої мети, за оцінками ООН, необхідно п'ять мільярдів доларів.

Нагадуємо, що у липні компанія Facebook закінчила роботу над першим дроном для роздачі інтернету у важкодоступних районах в рамках ініціативи Internet.org. 

Дрон називається Aquila. Він живиться енергією від сонячних батарей, важить менше автомобіля за розмаху крила, який можна порівняти із розмахом крила лайнера Boeing-737. Нині компанії вдалося отримати швидкість передачі даних, що дорівнює 10 гігабіт на секунду. 

Згідно з концепцією Facebook, дрони, які роздають інтернет у важкодоступних місцях, літатимуть на висоті понад 18 тисяч метрів - тобто вище повітряних коридорів цивільних літаків. Вважається, що дрони зможуть перебувати в повітрі без посадки протягом трьох місяців. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Марк Цукерберг, Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду