Українська Wikipedia підписала договір про співпрацю з КПІ

Метою договору є інтеграція сучасних інформаційних технологій у навчальний процес та розвиток студентами українського сегменту Wikipedіa.

Згідно з договором, КПІ забов’язується: сприяти поширенню такої форми самостійної роботи студентів як написання статей в українському сегменті Wikipedia, проводити тренінги щодо створення та редагування статей в енциклопедії, надавати інформаційну підтримку проектам «Вікімедіа Україна», повідомляючи про них на своєму сайті та організовувати спільні заходи.

«Вікімедіа Україна» зобов’язується: створити спеціальну сторінку у Wikipedia для взаємодії студентів та викладачів університету зі спільнотою дописувачів енциклопедії, консультувати студентів та викладачів щодо правил створення і редагування статей у енциклопедії в режимі листування та проводячи відповідні тренінги, надавати університету інформацію про свої проекти.

Раніше українська Wikipedia заключила партнерські договори з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним  університетом імені Григорія  Сковороди, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Харківським національним університетом імені Каразіна.

Першим навчальним закладом, який підписав з «Вікімедіа Україна» меморандум про співпрацю став Сумський державний університет.

comments powered by Disqus