В Україні видадуть підручник із гендерної рівності та недискримінації для медійників

tempi.it

Про це повідомляє офіційний сайт організації osce.org. Медіаексперти вже підготували проект посібника для навчання журналістів гендерно-чутливим та недискримінаційним підходам у підготовці матеріалів для ЗМІ. До кінця цього року приймаються відгуки та пропозиції від журналістів, громадянського суспільства та експертів щодо його вдосконалення та доопрацювання перед публікацією.

Як повідомляє сайт ОБСЄ, посібник, розрахований як на журналістів - практиків, так і на освітян, висвітлює основні теоретичні моменти, пов’язані з тематикою гендерної рівності, а також він надає практичні приклади для ілюстрації кращих практик та проблемних питань.

Також для довідки зазначаються міжнародно-правові акти та українське з цієї сфери. Пропонується, крім цього, детальний план компактного навчального курсу з методичними рекомендаціями для викладачів.

Текст попередньої версії посібника можна завантажити тут. Конструктивні пропозиції та коментарі щодо його змісту можна надсилати до 30 листопада 2014 року на електронну адресу: tetiana.medun@osce.org.  

Посібник опирається на серію із трьох пробних навчальних семінарів зі згаданої тематики, що відбулися у Києві, Львові та Одесі. Ці заходи є частиною проекту, який виконує Координатор проектів ОБСЄ на запит Міністерства соціальної політики України з метою створення кращих умов для гендерної рівності в країні.  

comments powered by Disqus