ОБСЄ презентувала в Києві «Посібник із соціальних медіа-2013»

ОБСЄ презентувала в Києві «Посібник із соціальних медіа-2013»

00:00,
22 Листопада 2013
2086

ОБСЄ презентувала в Києві «Посібник із соціальних медіа-2013»

00:00,
22 Листопада 2013
2086
ОБСЄ презентувала в Києві «Посібник із соціальних медіа-2013»
ОБСЄ презентувала в Києві «Посібник із соціальних медіа-2013»
У книгу включені статті різних учених та журналістів-практиків, які розглядають феномен соціальних медіа та його вплив на журналістику. 

Наприклад, Леа Бетанкур із Mashable у своїй статті пояснює, як соціальні мережі в якості джерела новин міняють підхід журналістів до висвітлення новин. Представники Google Росс ЛаЖенесс та Білл Ечіксон розповідають про корпоративну відповідальність за дотримання прав людини в інтернеті. А Леонард Новий із Інституту комунікацій та політики в області ЗМІ (Берлін) пише про те, як соціальні мережі міняють процес створення та поширення новин.  

«Соціальні медіа розширюють можливості для традиційних ЗМІ» - сказав під час презентації посібника Айдар Ботагаров, радник Бюро Представництва ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (Відень). Але є й багато питань, у першу чергу етичних, пов’язаних із приватністю, які виникають у контексті роботи соціальних медіа, додав він.

«У цьому виданні представлена оцінка потенціалу соціальних ЗМІ та викликів, пов’язаних з їх розвитком, в контексті прав на вільне висловлювання думи і свободу ЗМІ. В статтях та на прикладах, які наводяться у книзі, розглядається комплекс сучасних соціальних ЗМІ  та їх вплив на розвиток журналістики» - зазначила у передмові до видання Дуня Міятович, представник ОБСЄ з питань свободи слова.

«Книга буде корисною не тільки журналістам, але й усім користувачам інтернету» - зауважив Айдар Ботагаров.

Електронний варіант посібника – на сайті ОБСЄ.

Презентація пройшла в рамках конференції «Як соціальні медіа змінюють журналістику», організованої НСЖУ. Це один із заходів в рамках триденної  Конференції з питань безпеки, свободи слова та розбудови сильних спілок та профспілок журналістів у Східноєвропейському регіоні, що проходить  21-23 листопада у Києві.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
osce.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду