Google дбає про працівників навіть після їхньої смерті

00:00,
10 Серпня 2012
1095

Google дбає про працівників навіть після їхньої смерті

00:00,
10 Серпня 2012
1095
Google дбає про працівників навіть після їхньої смерті
Соціальний пакет співробітників Google відомий на весь світ: перукарні, делікатеси, лікарські послуги... Директор Google з персоналу Ласло Бок розповів Forbes про те, що працівники компанії отримують пільги і після смерті.

У випадку смерті американського працівника Google, його/її дружина або чоловік отримуватиме протягом десяти років 50% заробітньої плати працівника.

Ласло Бок (Laszlo Bock) відзначає, що для отримання таких виплат немає жодних вимог щодо терміну роботи у компанії – таким чином, теоретично, на «посмертні пільги» можуть претендувати всі 34 тис. співробітників Google.

Крім цього, діти загиблого отримуватимуть матеріальну підтримку у розмірі $1 тис. кожного місяця. Кошти виділятимуться Google до досягнення дитиною 19-ти років, або 23-х – якщо вона вступить у вищий навчальний заклад на стаціонарну форму навчання.

«Очевидно, що Google не має ніякого зиску від цих виплат, – визнає Бок. – Проте важливим для нас є домогти сім’ям пережити цей важкий життєвий етап».

Бок також відзначає, що подібна турбота вигідна як працівникам, так і компанії: компанія отримує позитивний імідж, а працівники отримують мотивацію та натхнення.

«Причина, з якої ми ставимося до співробітників подібним чином, полягає не лише у тому, що це важливо для бізнесу. Вона полягає у тому, що робити так – правильно. У загальному, ситуація має такий вигляд: з позиції працівників – краще працювати на компанію, яка турбується про вас, аніж на компанію, якій ви байдужі, з позиції компанії – краще турбуватися, аніж не турбуватися», – резюмує він.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
HD
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду