Radiohead випустить власну газету

00:00,
26 Березня 2011
1707

Radiohead випустить власну газету

00:00,
26 Березня 2011
1707
Radiohead випустить власну газету
У такий спосіб гурт промотує свій новий альбом «The King of Limbs».

 

28 березня, у день виходу восьмого альбому Radiohead  «TheKing of Limbs», у 61 локації по всьому світі з’являться безкоштовні газети від гурту, повідомляє The Guardian. Часопис називається «Universal Sigh», як приблизно він виглядає і де роздаватиметься, можна зрозуміти з сайту.  Зміст тримають у таємниці. Видання, цілком фізичне і нецифрове, розробляли у співпраці з художником Стенлі Донвудом.

 

Музиканти підкреслюють, що акцію не будуть повторювати, і роздавати альбом разом з газетою теж не будуть. Мета – промотувати музику на фізичному носії. Хоча пісні з «The King of Limbs» вийдуть зараз лише в цифровому вигляді, фанати за 30 фунтів  зможуть також замовити «газетну версію» альбома, яка буде доступна з 9 травня і включатиме компакт-диск, дві вінілові платівки та «625 маленьких витворів мистецтва».

 

Найближчими до України точками роздачі газети стануть Варшава та Москва.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
antigorod.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду