Нове обличчя геймера – 40-річна домогосподарка

00:00,
15 Березня 2011
1443

Нове обличчя геймера – 40-річна домогосподарка

00:00,
15 Березня 2011
1443
Нове обличчя геймера – 40-річна домогосподарка
«Веселі фермери» замінили «Багатих, що плачуть».

 

Згідно з дослідженням, проведеним на замовлення компанії Zenga – виробника ігор для Facebook – під типовим геймером вже можна розуміти не лише хлопців-підлітків, але й жінок за 30.

 

За словами очільника Zenga Менні Анекала, вибуховими темпами зростання його компанія зобов’язана зокрема захопленням онлайн-іграми жінок старшого віку. Геймерш у соцмережах США більше, ніж геймерів – 55%. 53% тих, хто грає в ігри, запропоновані фейсбуком – жінки віком від 25 до 44 років.

 

40-річні пані наразі проводять більше часу за іграми на кшталт «Веселої ферми», ніж за переглядом телесеріалів. Окрім того, ця категорія користувачів більше за всі інші схильна витрачати реальні гроші на віртуальні покупки, які часто пропонуються на вищих рівнях онлайн-ігор.

 

До поширення онлайн-ігор у соціальних мережах цільовою аудиторію розробників абсолютної більшості ігор вважались чоловіки віком від 14 до 34 років.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
babble.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду