Українці започаткували онлайн-фестиваль пісень народів світу

00:00,
21 Травня 2014
1584

Українці започаткували онлайн-фестиваль пісень народів світу

00:00,
21 Травня 2014
1584
Українці започаткували онлайн-фестиваль пісень народів світу
Українці запустили сайт, завдяки якому кожен охочий може заспівати пісні народів світу. Цей ресурс має назву онлайн-фестиваль «Spivaymo». Про це повідомляє портал української діаспори vidia.org.

Учасник онлайн-фестивалю зможе заспівати різними мовами, навіть якщо ними не володіє.

Для зручності виконання пісень організатори проекту подають їх у вигляді караоке, тексти транслітерують зрозумілими буквами. Доступні також переклади цих пісень.

«Цей фестиваль дозволить краще позиціонувати нашу країну як мульти-національну й мульти-культурну, а також зменшити деструктивне протистояння», – зауважує керівник фестивалю та автор концепції Антон Бондаренко.

Він пояснює, що сайт розпочав роботу із «місяця кримськотатарської пісні». Впродовж цього часу кожен зможе виконати одну із дев’яти кримськотатарських пісень. Для зручності на сайті доступні приклади виконання.

За словами Антона Бондаренка, згодом на сайті щотижня змінюватиметься народність і мова фестивалю. Наприклад, у червні запланований «тиждень української пісні».

Взяти участь у фестивалі може будь-хто у будь-якій країні світу. Для цього необхідно записати на відео власне виконання фестивальної пісні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
spivaymo.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду