Копірасти відсудили $105 млн у вже закритої файлообмінної мережі

00:00,
16 Травня 2011
867

Копірасти відсудили $105 млн у вже закритої файлообмінної мережі

00:00,
16 Травня 2011
867
Копірасти відсудили $105 млн у вже закритої файлообмінної мережі
«Обікрадені» виконавці не отримають нічого – гроші підуть на антипіратські кампанії.

Американський суд зобов’язав власників компанії LimeWire, що була засновником однойменної програми для р2р-файлообміну, сплатити правовласникам 105 мільйонів американських доларів компенсації. Як повідомляє Вебпланета, LimeWire закрили ще торік через численні порушення авторських прав, а Американська асоціація індустрії звукозапису (RIAA) звернулась до суду щодо стягнення компенсації із власників р2р-клієнта – 150 тисяч доларів за кожен незаконно розміщений трек.

 

Загальна шкода, якої LimeWire завдала правовласникам, становила, за їхніми підрахунками, понад мільярд доларів. Одначе суд постановив, що компанія сплатить 10808 доларів за кожен піратський трек. RIAA «інвестує» ці гроші у свою справу – боротьбу с піратством. «Обікрадені» піратами артисти не отримають грошей.

 

2006 року провідні лейбли намагались переконати LimeWire ліцензувати контент або закритися, і компанія відмовилась. Війна з піратським поширенням контенту перетворилась в Америці на прибутковий бізнес – упійманим на розповсюдженні та скачуванні піратських фільмів чи треків пропонують відкупитись від позову за чималеньку, - хоч і значно меншу, ніж 150 тисяч доларів за одиницю контенту, - суму.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду