Китай заблокував сервіс для відеотрансляцій Twitch

Як пише The Verge, майданчик почав набирати популярності в Китаї протягом останніх кількох місяців. У серпні він був третім за кількістю завантажень серед безкоштовних додатків у Китаї. Він популярний серед геймерів, які роблять онлайн-стріми з проходження комп’ютерних ігор. Окрмі того, китаські державні телеканали вирішили не транслювати спортивні змагання «Азійські ігри», тож люди почали шукати альтернативні способи як їх подивитися в мережі.

Платформа Twitch належить Amazon. Представники компанії підтвердили блокування майданчика в Китаї, але відмовилися прокоментувати ситуацію більш детально. Як відзначає The Verge, в політиці Китаю останнім часом відстежується один і той же паттерн поведінки — як тільки якийсь міжнародний сервіс або соцмережа починає ставати популярним в країні, його блокують. Соціальні мережі, такі як Facebook і Twitter, залишаються забороненими вже багато років, а Google працює над спеціальною версією пошуковика для китайського ринку, аби відновити роботу в Китаї.

Нагадаємо, в грудні 2017 року представники китайських регулюючих органів заявили, що Google, Facebook і Twitter можуть допустити на ринок Китаю, за умови виконання компаніями вимог регулюючих органів країни.

Зовсім нещодавно соціальна мережа Facebook зареєструвала дочірню компанію в КНР, у місті Ханчжоу. На це у Facebook пішло 10 років. 

comments powered by Disqus