Китай повністю заблокував месенджер WhatsApp - The New York Times

Китай повністю заблокував месенджер WhatsApp - The New York Times

13:36,
26 Вересня 2017
2047

Китай повністю заблокував месенджер WhatsApp - The New York Times

13:36,
26 Вересня 2017
2047
Китай повністю заблокував месенджер WhatsApp - The New York Times
Китай повністю заблокував месенджер WhatsApp - The New York Times
Автори:
Влада Китаю заблокувала месенджер WhatsApp, який належить компанії Facebook.

Як пише The New York Times, WhatsApp був останнім з продуктів Facebook, який все ще був доступний у материковому Китаї. Видання припускає, що таке рішення китайська влада прийняли напередодні 19 з'їзду Комуністичної партії Китаю, який відбудеться 18 жовтня.

Facebook шукає можливості повернутися на ринок Китаю, минулого року компанія навіть працювала над інструментом для цензурування стрічки новин користувачів, аби фільтрувати публікації, які бачитимуть користувачі з Китаю. На думку The New York Times, з блокуванням WhatsApp у країні для компанії це буде кроком назад. В компанії новини про блокування коментувати відмовились.

Працівник паризької компанії Symbolic Software та експерт з криптосистем Надім Кобеіссі (Nadim Kobeissi) припускає, що китайська влада розробила спеціальне обладнання для блокування. Він поімтив, що перебої в роботі WhatsApp почалися з середини минулого тижня. «Це не типовий спосіб, за допомогою якого китайський уряд щось цензурує», - додав він.

У липні влада Китаю запровадила часткове блокування WhatsApp. Після цього виникли проблеми з відправкою відео, фотографій та аудіо у месенджері. Також користувачам іноді не вдалося відправити і текстові повідомлення. У 2009 році в Китаї була заблокована соцмережа Facebook , а в 2014 - Instagram.

Нагадаємо, на початку цього місяця в Китаї чоловіка посадили до в’язниці за продаж VPN-програм. Арешт підприємця відбувся на хвилі боротьби влади за контроль над мережею. У січні цього року китайський уряд розпочав кампанію проти використання VPN. Під тиском уряду компанія Apple видалила 60 програм з китайського магазину додатків, які дозволяли користувачам переглядати веб-сторінки за допомогою VPN. За це рішення компанія зазнала різкої критики. Водночас багатонаціональним компаніям, які працюють в межах Китаю, як і раніше дозволяється використовувати VPN для доступу до корпоративних ресурсів та сервісів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду