Facebook повідомлятиме про зниклих дітей у новинній стрічці

Facebook повідомлятиме про зниклих дітей у новинній стрічці

10:37,
14 Січня 2015
3110

Facebook повідомлятиме про зниклих дітей у новинній стрічці

10:37,
14 Січня 2015
3110
Facebook повідомлятиме про зниклих дітей у новинній стрічці
Facebook повідомлятиме про зниклих дітей у новинній стрічці
Автори:
Соціальна мережа Facebook виступила з ініціативою допомогти у пошуку зниклих дітей. Для цього планує розміщувати оголошення про розшук у новинній стрічці користувачів.

Про це повідомляє mashable.com.

Facebook розвиває програму у партнерстві з Національним центром дітей, що зникли чи піддаються експлуатації (the National Center for Missing & Exploited Children, NCMEC). Проект діє лише на території США.

«Коли дитина зникає, найбільш важливо отримати значиму інформацію, коректну інформацію правильним людям у правильний час», - розповіла виданню USA Today Емілі Вечер (Emily Vacher), керівник Facebook з глобальної безпеки.

У Facebook і раніше були спеціальні сторінки для Amber Alerts (американської системи оповіщення про зникнення дітей). Проте нова програма автоматично обиратиме людей, які перебувають поблизу і розміщуватиме в їхній стрічці новин пост про зниклу дитину, додаючи фото. Сповіщення з’являтимуться і в десктопній, і в мобільній версіях.

Користувач, який отримає оголошення, зможе знайти додаткову інформацію, клацнувши на кнопку «learn more» («дізнатися більше»), а також поділитися постом у своєму таймлайні.

В адміністрації соцмережі заявляють, що сповіщення будуть обов’язковими і їх не можна буде відключити. Водночас запевняють, що не «спамитимуть» оголошеннями. За розрахунками Емілі Вечер, особа в середньому отримуватиме один чи два таких пости на рік.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mashable.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду