Web Summit призначив нову гендиректорку

Web Summit призначив нову гендиректорку

18:30,
31 Жовтня 2023
1093

Web Summit призначив нову гендиректорку

18:30,
31 Жовтня 2023
1093
Web Summit призначив нову гендиректорку
Web Summit призначив нову гендиректорку
Міжнародну технологічну конференцію очолила екскерівниця Wikimedia Foundation.

Міжнародна технологічна конференція Web Summit призначила нового гендиректора, після того як засновник Педді Косґрейв звільнився через скандал з його реакціями на війну в Ізраїлі. Новою CEO конференції призначили Кетрін Мар, повідомляє Bloomberg.

З 2016 до 2021 року Кетрін Мар очолювала Wikimedia Foundation, громадську організацію, що підтримує роботу «Вікіпедії». До цього вона працювала в AccessNow.org, Світовому банку та ЮНІСЕФ.

Web Summit має пройти в Лісабоні 13–16 листопада 2023 року. Це центральна подія для інвесторів та стартапів. Очікується, що кількість учасників цього року може сягати 70 тисяч людей.

Проте вона опинилась у центрі репутаційного скандалу через публікації засновника в соцмережі Х з приводу війни в Ізраїлі.

Десятки компаній почали скасовувати участь у Web Summit або засуджувати позицію Косґрейва. Після того, як стали зрозумілими масштаби скандалу, Косгрейв спочатку публічно перепросив, а потім пішов із посади CEO.

За даними Bloomberg, Косґрейв залишається мажоритарним акціонером компанії, що стоїть за Web Summit. Два його співзасновники минулого тижня написали приватні листи директорам ради директорів, закликаючи Косґрейва продати свої акції, щоб не створювати ризиків для Web Summit.

На фото — Кетрін Мар

Фото: Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду