Microsoft планує видалити Twitter з інструментів для рекламодавців
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Microsoft планує видалити Twitter з інструментів для рекламодавців
Керівник Twitter Ілон Маск заявив, що може подати до суду на корпорацію Microsoft. Він підозрює технологічного гіганта у використанні даних його соціальної мережі без дозволу, повідомило ВВС.
«Вони незаконно тренувалися, використовуючи дані Twitter. Час судових процесів», — написав Маск у Twitter.
В окремому твіті, що стосувався обговорення даних платформи соціальних мереж, Ілон Маск зазначив, що він «відкритий для ідей».
«Але викрадання бази даних Twitter, її демонетизація (видалення реклами), а потім продаж наших даних іншим — це не виграшне рішення», — додав він.
Таким чином він відреагував на намір Microsoft видалити Twitter зі своєї корпоративної рекламної платформи.
Microsoft повідомила про намір припинити з 25 квітня доступ до Twitter для рекламодавців, які використовують інструмент управління соцмережами від Microsoft Smart Campaigns з Multi-platform 19 квітня.
NEWS: Microsoft drops Twitter from its advertising platform as they refuse to pay Twitter’s API fees. pic.twitter.com/dY6YBIxjo5
— T(w)itter Daily News (@TitterDaily) April 19, 2023
Таке рішення ухвалили після того, як місяць тому Twitter оголосив ціни на нову версію свого API, повідомив The Engadget. Сама компанія не розкривала вартість для корпоративних клієнтів. Проте видання Wired раніше повідомляло, що найдешевший доступний для них пакет коштує 42 000 доларів на місяць.
Рішення Microsoft означає, що рекламодавці більше не зможуть використовувати її інструмент для створення, управління або планування твітів, а також для перегляду минулих публікацій і залученості.
У своїй заяві Microsoft зазначила, що Facebook, Instagram та LinkedIn залишаться доступними.
Нагадаємо, У Білому домі заявили, що не планує платити за підписку на Twitter Blue, щоб офіційні профілі його співробітників у Twitter далі мали верифікацію.
Видання The New York Times також відмовилося купувати сині галочки у Twitter.
Фото: Рexels