У Microsoft з'явився конкурент, який теж бажає придбати TikTok

У Microsoft з'явився конкурент, який теж бажає придбати TikTok

11:04,
18 Серпня 2020
1539

У Microsoft з'явився конкурент, який теж бажає придбати TikTok

11:04,
18 Серпня 2020
1539
У Microsoft з'явився конкурент, який теж бажає придбати TikTok
У Microsoft з'явився конкурент, який теж бажає придбати TikTok
Автори:
У боротьбу за китайську соціальну мережу вступила друга за величиною високотехнологічна компанія США після Microsoft - Oracle.

Корпорація Oracle, яка розробляє системи управління базами даних та бізнес-програми, розглядає можливість придбати TikTok на території США у китайської корпорації ByteDance. Про це повідомляє видання Bloomberg.

До цього про плани купити соціальну мережу публічно заявляла компанія Microsoft. Переговори про купівлю TikTok вів і Twitter. Тепер в боротьбу за сервіс обміну відеоповідомленнями вступила друга за величиною високотехнологічна компанія США після Microsoft - Oracle. До цього часу її керівництво не цікавилось в інвестиціях у соцмережі.

Як пише Bloomberg, компанія веде переговори з іншими потенційними покупцями TikTok щодо можливої спільної купівлі, зокрема з інвестиційною компанією Sequoia. 

ByteDance має продати TikTok до середини вересня. Інакше його робота на території США і будь-яке партнерство з американськими компаніями й окремими особами будуть заборонені.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп розпорядився заборонити соцмережу TikTok на території країни з 20 вересня, якщо до цього її не продадуть. TikTok належить китайській компанії ByteDance. У США соцмережу підозрюють у зв'язках із китайським урядом та проблемах з безпекою. Найвірогідніший претендент на покупку - американський IT-гігант Microsoft. 

У серпні стало відомо, що американська компанія Twitter провела попередні переговори про можливу купівлю TikTok. Результати перемовин Twitter і TikTok не повідомляються. Водночас експерти кажуть, що самостійно Twitter навряд зможе здійснити таке придбання: Microsoft з капіталізацією 1,6 трлн доларів хоче купити TikTok за 10-30 млрд, а ринкова капіталізація Twitter загалом складає близько 29 млрд доларів.

Фото: Wikipedia

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду