Facebook готує запуск аналога TikTok в 50 країнах - ЗМІ

Facebook готує запуск аналога TikTok в 50 країнах - ЗМІ

15:05,
17 Липня 2020
1765

Facebook готує запуск аналога TikTok в 50 країнах - ЗМІ

15:05,
17 Липня 2020
1765
Facebook готує запуск аналога TikTok в 50 країнах - ЗМІ
Facebook готує запуск аналога TikTok в 50 країнах - ЗМІ
Автори:
На тлі спроб заборонити або обмежити роботу китайського сервісу, Facebook просуває свого конкурента

Facebook запустить сервіс Instagram Reels, аналог TikTok, у Сполучених Штатах і більш ніж в 50 інших країнах протягом найближчих декількох тижнів. Про це повідомляє NBC News із посиланням на джерела, обізнані про плани компанії.

Instagram Reels створювався як конкурент китайському додатку: він також дозволяє користувачам створювати 15-секундні відеокліпи з використанням великого каталога музики та обмінюватися ними. Також, як і в TikTok, користувачі можуть використовувати аудіо з відео інших людей. Робота над запуском ведеться вже більше року.

Facebook вперше запустив Reels в Бразилії в листопаді минулого року, потім він став доступний у Франції і Німеччині в минулому місяці. Останньою країною, де тиждень тому почав працювати Instagram Reels, стала Індія. У ній додаток запустили через декілька днів після того, як уряд країни заборонив TikTok та інших 59 китайських додатків, посилаючись на проблеми з конфіденційностю та безпекою цих програм.

Тепер Facebook планує запуск Reels в США, Великобританії, Японії, Мексиці і приблизно в 50 інших країнах. Користувачі зможуть отримувати доступ до Reels через новий значок в нижній частині екрана в Instagram і публікувати Reels в основний стрічці Instagram або Instagram Explore для загальнодоступних облікових записів.

Нагадаємо, що США розглядають можливість заборонити китайські додатки для соціальних мереж, у тому числі TikTok, через проблеми зі зберіганням персональних даних.

Фото: itc.ua

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду