Віце-президент Facebook з комунікацій йде у відставку

Віце-президент Facebook з комунікацій йде у відставку

13:20,
15 Червня 2018
1845

Віце-президент Facebook з комунікацій йде у відставку

13:20,
15 Червня 2018
1845
Віце-президент Facebook з комунікацій йде у відставку
Віце-президент Facebook з комунікацій йде у відставку
Автори:
Елліот Шрейдж (Elliot Schrage), віце-президент Facebook з комунікацій, повідомив на своїй сторінці у соцмережі про те, що йде з компанії.

Він продовжить працювати на цій посаді ще певний час, поки у Facebook не визначаться з його наступником, й залишиться радником у кількох інших проектах соцмережі.

Елліот Шрейдж пропрацював у Facebook більше десяти років й тепер він хоче почати «новий розділ» у своєму житті. «Керувати політикою і комунікаціями в технологічних компаніях це весело - але це ще й інтенсивний процес, який залишає мало часу для чогось іншого», - написав він.

У своєму пості Шрейдж також відзначив, що історія Facebook загалом є відомою, але її часто розповідають таким чином, аби відображати інтереси тих, хто її розповідає. Вочевидь, тут віце-президент натякає на скандал з витоком даних користувачів Facebook компанії Cambridge Analytica. Елліот Шрейдж вказує на те, що завжди є ризики в процесі побудови спільноти та налагодження комунікації між людьми.

Нагадаємо, Cambridge Analytica придбала дані юзерів Facebook у компанії, яку заснував вчений Кембриджського та Санкт-Петербурзького університетів Олександр Коган. Він створив додаток This Is Your Digital Life. Зібрана інформація могла використовуватися для показу користувачам персоналізованої політичної реклами, зокрема й під час виборів президента США у 2016 році.

Після викриття витоку кілька країн розпочали розслідування, чи постраждали дані їхніх громадян, а влада США, Великої Британії, Німеччини та інших держав закликали керівника Facebook Марка Цукерберга надати пояснення. Італійська прокуратура почала розслідування, чи зачепив витік даних Facebook до Cambridge Analityca італійських громадян та чи були спроби здійснити вплив на вибори в країні.

10 та 11 квітня засновник та гендиректор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) дав свідчення в Конгресі США щодо політики соцмережі, яка опинилася в центрі скандалу щодо Cambridge Analytica.

23 травня Марка Цукерберг виступив в Європарламенті. Під час цього візиту до Європи він також поспілкувався з президентом Франції Еммануелем Макроном (Emmanuel Macron), проте відмовився відповісти на запитання депутатів парламенту Великої Британії.

Задля протидії загрозам таких витоків Facebook анонсувала низку змін в правилах соцмережі, наприклад спрощене керування особистими даними та можливість очистити історію переглядів й пообіцяла «повернутися до свого коріння» та зосередитися на інтересах своїх користувачів. Також  Facebook пообціяла платити до 40 тисяч доларів за виявлення випадків зловживання даними.Facebook призупинила роботу близько 200 додатків, які мали доступ до великих масивів даних.

Також Facebook призупинила роботу близько 200 додатків, які мали доступ до великих масивів даних.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
VentureBeat
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду