Google та BMW можуть посваритись через Alphabet

Google та BMW можуть посваритись через Alphabet

09:59,
12 Серпня 2015
3048

Google та BMW можуть посваритись через Alphabet

09:59,
12 Серпня 2015
3048
Google та BMW можуть посваритись через Alphabet
Google та BMW можуть посваритись через Alphabet
Автори:
Назва Alphabet, яку інтернет-гігант Google обрав для свої нової головної компанії, зареєстрована як торгівельна марка дочірнього підприємства німецького автовиробника BMW.

Про це пише Deutshe Welle.

Глобальна реструктуризація інтернет-велетня Google зі створенням нової головної компанії Alphabet заторкнула інтереси німецького автовиробника BMW. Як повідомляє Deutsche Welle, назва Alphabet належить дочірній компанії BMW, яка пропонує мобільні рішення для бізнесу, зокрема лізинг та сервіс вантажних перевезень. На цю ж фірму зареєстрована і інтернет-адреса www.alphabet.com.

За словами речниці німецького автовиробника, наразі жодних юридичних кроків проти Google не планується. Тим не менш BMW перевірить, чи не порушується у даному випадку законодавство про торгову марку. Як зазначають експерти, порушення прав на товарний знак виникає лише у тому випадку, коли є загроза сплутати дві компанії. Нині малоймовірно, що нова головна компанія інтернет-велетня надаватиме користувачам продукти та послуги. Тільки у США нині зареєстровані 103 торгові марки, які містять у назві слово Alphabet або його варіації.

Між тим, BMW та Google є суперниками у деяких сферах. Нещодавно німецький автовиробник разом з Audi та Daimler заявив про намір придбати у фірми Nokia картографічний сервіс, який є конкурентом Google Maps. Натомість інтернет-концерн тестує нині власний безпілотний електромобіль.

Нагадуємо, що 10 серпня в офіційному блозі компанії Ларрі Пейдж повідомив про масштабну реструктуризацію Google. Інтернет-корпорація створює нову холдингову компанію Alphabet Inc і в результаті має намір стати її дочірнім підприємством. Холдинг Alphabet об’єднає в собі такі компанії як Life Sciences (розробка глюкозочутливих контактних лінз), Calico (дослідження у сфері досягнення довголіття), X lab (розробка засобів безпілотного транспортування), лабораторія Google X, венчурний фонд Google Ventures та інші наукові проекти та стартапи, що раніше належали Google. Остання тепер займатиметься пошуковиком, рекламою, YouTube, Android та відповідними сервісами.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
autoworld.files.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду