За свій домен Alphabet платитиме 8 доларів на рік

За свій домен Alphabet платитиме 8 доларів на рік

10:01,
17 Серпня 2015
2215

За свій домен Alphabet платитиме 8 доларів на рік

10:01,
17 Серпня 2015
2215
За свій домен Alphabet платитиме 8 доларів на рік
За свій домен Alphabet платитиме 8 доларів на рік
Автори:
Холдинг Alphabet, частиною якого стане Google, буде платити за використання доменного імені .xyz для сайту компанії $8 на рік.

Про це повідомляє lenta.ru з посиланням на технологічний блог Fusion.net. 

Сума, яку Google заплатив за ім'я сайту abc.xyz, не розголошується за умовами угоди сторін.

За словами власника домену Даніеля Нагарі, вперше ім'я сайту було зареєстровано 20 березня 2014 року. Реєстрацію здійснила компанія MarkMonitor, що входить до групи Thomson Reuters (частиною холдингу є інформаційне агентство Reuters). Даніель Нагарі називає MarkMonitor «агентом з нерухомості від інтернету», який обслуговує інтереси великих гравців і купує для них власність, коли вони не хочуть розкривати своє ім'я при укладанні угоди.

Незважаючи на те, що сума контракту не розголошується, Даніель Нагарі підтвердив, що Google або, точніше, вже Alphabet зобов'язаний платити щорічний внесок, як і всі інші користувачі. Сума, названа Даніелем Нагарі в коментарі Fusion.net, трохи відрізняється від даних в розділі «Ціни» на сайті його компанії XYZ (яка торгує адресами на доменному імені), де вона становить 10 доларів.

Нагадуємо, що 10 серпня в офіційному блозі компанії Ларрі Пейдж повідомив про масштабну реструктуризацію Google. Інтернет-корпорація створює нову холдингову компанію Alphabet Inc і в результаті має намір стати її дочірнім підприємством. Холдинг Alphabet об’єднає в собі такі компанії як Life Sciences (розробка глюкозочутливих контактних лінз), Calico (дослідження у сфері досягнення довголіття), X lab (розробка засобів безпілотного транспортування), лабораторія Google X, венчурний фонд Google Ventures та інші наукові проекти та стартапи, що раніше належали Google. Остання тепер займатиметься пошуковиком, рекламою, YouTube, Android та відповідними сервісами.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tjcnewspaper.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду